Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Biblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

logo BN 120

logo instytut 120

BP 120

logo MKWCZ 120

legimi 120

logo BW 120

 

Wesołego Alleluja 2021!

Zyczenia Wielkanocne 2021 700

 

Szanowni Czytelnicy! 2 kwietnia 2021 r. (Wielki Piątek) informujemy, że Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Glinojecku 

czynna będzie w godzinach od 9.00 do 14.00

Komunikat - "Książka na telefon"

kom

Szanowni Czytelnicy!
W związku z obostrzeniami pandemicznymi ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną w całym kraju, od 15 marca do 9 kwietnia 2021 r. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Glinojecku oraz Filie Biblioteczne w Ościsłowie i Woli Młockiej będą prowadzić wypożyczenia książek wyłączne po wcześniejszej rezerwacji książek telefonicznie lub mailowo. Książki będą wydawane w wejściu do Biblioteki o ustalonej z bibliotekarzem godzinie z zachowaniem odpowiednich wymogów sanitarnych.


KONTAKT DO NAS:

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Glinojecku:
tel.: 23 6742967
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Filia Biblioteczna w Ościsłowie:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Filia Biblioteczna w Woli Młockiej
tel.: 23 6533258
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Na podstawie § 28 ust. 6 i ust. 7 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 lutego 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz rozporządzeń zmieniających z 10 i 11 marca 2021 r. zostały wprowadzone dodatkowe obostrzenia w bibliotekach publicznych tj. zakaz organizacji wydarzeń z udziałem publiczności oraz udostępniania zbiorów czytelnikom i użytkownikom wewnątrz budynków (czytelnie, wypożyczalnie). W związku z decyzją Rządu uruchomiliśmy akcję KSIĄŻKA NA TELEFON abyście Państwo mogli korzystać z wypożyczeń. Wystarczy zadzwonić lub skontaktować się elektronicznie z wybraną placówką biblioteczną i złożyć zamówienie. Następnie po skompletowaniu książek przez bibliotekarza odebrać książki zgodnie z ustaleniami.

Przy wyborze książek zachęcamy Państwa do korzystania z katalogu online dostępnego na stronie biblioteki www.mgbpglinojeck.pl 

 

Uwaga - ważna informacja!

WykrzyknikSzanowni Państwo!

Informujemy, że w dniach od 22 do 26 lutego Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Glinojecku i jej filie w Ościsłowie i Woli Młockiej będą nieczynne z powodu prowadzonego w tym terminie skontrum (inwentaryzacji) księgozbioru. 

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2020 r.

christmas 2021 - 750

Drodzy Czytelnicy - informujemy, że w dniach:
- 24.12.2019 (Wigilia) Biblioteka i jej filie będą nieczynne,
- 31.12.2019 (Sylwester) Biblioteki czynne będą w godzinach od 9.00 do 14.00